Starter Robot Kit (Bluetooth Version)

Sudėtingumas: Pradedantiesiems
Valdymas: IR pulteliu, Bluetooth
Konstrukcijos variantai: 2


Prekės kodas: 884
Kaina su PVM: € 162.95
Susisiekti dėl likučio
Pirkti

 

Aprašymas

Robotas-konsruktorius Starter Robot Kit valdomas Bluetooth ryšiu.

Spalva: mėlyna.

Rinkinys Starter Robot Kit skirtas besimokantiems robotikos, elektronikos ir Arduino programavimo pagrindų. Rinkinį sudaro tvirtos aliuminio detalės (gaminamos ekstruzijos būdu) ir elektronikos moduliai. Iš pateikiamų dalių galima surinkti robotą tanką arba triratį robotą-automobilį.

Komplektuojami elektroniniai moduliai: ultragarsinis sensorius leis išmokyti robotą pačiam išvengti kliūčių, Bluetooth modulio pagalba galima valdyti sukurtą robotą nuotoliniu būdu (Bluetooth ryšiu - mobiliuoju telefonu arba planšete).

Konstruktorius surenkamas labai paprastai, elektronikos komponentai sujungiami lengvai ir greitai. Nereikia nieko lituoti.

Programavimo kalbos: Scratch & Arduino.

Mechaninės dalys yra suderinamos su kitomis „Makeblock“ platformos dalimis ir dauguma Lego detalių, o elektroninės dalys sukurtos remiantis Arduino atviro kodo ekosistema. Tai suteikia galimybes neapsiriboti siūlomais surinkimo variantais, bet sukurti unikalų savo robotą. Papildomai galima įsigyti įvairius praplėtimo modulius ir priedus.

Prekės išmatavimai su pakuote (A x P x G): 8.5cm x 26cm x 19.5cm

Detalių sąrašas:

Naudingos nuorodos

VIDEO

Susijusios prekės

Robotic Arm Add-on Pack for Starter Robot Kit

€ 97.59  
Rinkinys skirtas papildyti Starter Robot Kit. Rinkinį sudaro mechaninės dalys, elektronikos moduliai ir apsukrus griebtuvas, valdomas IR pulteliu.
Pirkti
Turime sandėlyje

Starter Robot Kit-Gold (IR Version)

€ 123.99   € 188.76
Sudėtingumas: Pradedantiesiems
Valdymas: IR pulteliu
Konstrukcijos variantai: 2
Pirkti
Susisiekti dėl likučio

Electronic Kit for Scratch&Arduino

€ 102.99   € 109.98
Išsamus elektronikos rinkinys skirtas mokytis grafinio ir Arduino programavimo. Valdymo plokštė sukurta ARDUINO Leonardo pagrindu (ATmega32u4 mikrovaldiklis). Visi jutikliai suderinami su Arduino p
Pirkti
Susisiekti dėl likučio

Informacija

Komentarai