Apie makeblock.lt

www.makeblock.lt - specializuota internetinė parduotuvė, priklausanti UAB „Magveda“.

UAB „Magveda“ įkurta 2008-ųjų metų pradžioje ir sėkmingai dirbdama įgyvendino daug projektų, bei suformavo didelį klientų ratą. Mes nuolat geriname rezultatus ir užtikriname produkto kokybę. Partnerystė su mumis garantuoja geriausius sprendimus ir profesionalų požiūrį.

Esame oficialūs Makeblock produkcijos atstovai Lietuvoje.

Bendradarbiaudami su Lietuvos mokyklomis ir bibliotekomis siekiame prisidėti prie vaikų saviraiškos galimybių plėtros, paskatinti rinktis Lietuvos rinkai ir kultūrai svarbią profesiją.

Makeblock - tai išsami, ir kartu paprasta, edukacinė robotikos platforma, skirta mokytis programavimo bei elektronikos.

Makeblock puikiai tinka lavinti praktinius gamtos mokslų, technologijų, inžinerijos, kūrybiškumo ir matematikos įgūdžius (angl. Science, Technology, Energeering, Art, Mathematics – STEAM).

Makeblock konstruktorių pagrindą sudaro ekstruzijos būdu gaminamos aliuminio sijos, kurios puikiai tinka robotų, mašinų, žaislų ar net meno dirbinių gamybai. Su Makeblock robotikos mokymasis yra smagus ir įtraukiantis, nes savo rankomis sukonstruotą robotą galima valdyti ir savo sukurtu kodu.

Roboto konstravimas nėra sudėtingas – kiekviename robotikos rinkinyje yra visos detalės ir įrankiai, reikalingi roboto surinkimui, pridedama išsami instrukcija. Mechaninės dalys yra lengvai sujungiamos naudojantis atsuktuvu, apsieinama be gremėzdiškų sujungėjų. Elektronikos moduliai prijungiami greitai ir paprastai - RJ25 jungtimis, nereikia nieko lituoti – tai leidžia dėmesį ir jėgas sukoncentruoti roboto programavimui.

Robotų valdymui naudojama populiariausia atviro kodo platforma – „Arduino“. Programavimas pradedamas nuo kelių labai paprastų pavyzdinių programų, kurias galima atsisiųsti iš kompanijos internetinio puslapio. Užtikrinant maksimalų patogumą, programuoti galima bet kurioje operacinėje sistemoje (Windows, Mac, Linux ir kt.). Programuoti galima ne tik rašant C++ kodą, bet ir grafinėje „Scratch“ aplinkoje. Surinktus robotus galima valdyti nuotoliniu būdu – valdymo pulteliu, Bluetooth / Wi-Fi ryšiu arba pasitelkus Makeblock sukurtas mobiliąsias aplikacijas „Android” ir „iPhone” išmaniesiems telefonams.

Makeblock robotikos platforma išsiskiria savo universalumu ir itin plačiomis panaudojimo galimybėmis – visiems rinkiniams galima pritaikyti papildomas mechanines dalis bei elektonikos modulius. Makeblock platforma yra suderinama su įprastais DC, žingsniniais (stepper) ir servo varikliais, taip pat su Lego NXT / Mindstorms. Tai suteikia galimybę konstruoti profesionalius, tvirtus robotus, interaktyvius žaislus bei įgyvendinti daugumą kūrybinių minčių.

Makeblock robotikos platforma puikiai tinka tiek pradedantiesiems, tiek pažengusiems robotikos mylėtojams. Robotikos rinkiniai jau prieinami kiekvienam – išsamios instrukcijos ir mūsų patarimai padės sukurti savo svajonių robotą!