mBot Ranger (Bluetooth version)

Sudėtingumas: Pradedantiesiems
Valdymas: Bluetooth
Konstrukcijos variantai: 3


Prekės kodas: 2767
Kaina su PVM: € 195.95 € 205.99
Susisiekti dėl likučio
Pirkti

 

Aprašymas

mBot Ranger – naujesnė ir platesnė mBot versija.Rinkinyje yra visos detalės ir įrankiai, reikalingi roboto surinkimui. Šis rinkinys leis išmokti programuoti mikro-valdymo platformą, kontroliuoti fizinius objektus naudojant jutiklius.
Elektronikos moduliai prijungiami greitai ir paprastai - RJ25 jungtimis - nereikia nieko lituoti. Tai leidžia daugiausiai laiko ir dėmesio skirti kūrybinei raiškai programuojant.
Programavimo mokymasis yra smagus, nes robotą galima kontroliuoti paties sukurtu kodu Scratch aplinkoje. Scratch pagrindu sukurta programėlė mBlock remiasi drag-and-drop principu, yra spalvota ir linksma - skirta pradedantiesiems kūrėjams.


Rinkinyje yra visos roboto sukonstravimui reikiamos detalės, vikšrai, ratai, elektronikos moduliai ir įrankiai. Pagrindinė valdymo plokštė sukurta remiantis atviro kodo Arduino Mega 2560 ir turi net 10 sąsajų įvairiems moduliams prijungti.

Rinkinyje yra 6 skirtingi jutikliai (sensors):
  • šviesos jutiklis
  • linijos sekimo jutiklis
  • atstumo jutiklis
  • temperatūros jutiklis
  • garso jutiklis
  • giroskopas

Rinkinio dalių sąrašas:

mBot Ranger gali būti valdomas Bluetooth ryšiu arba suprogramuotas važinėti autonomiškai.

mBot Ranger, kaip ir kiti „Makeblock“ robotai-konstruktoriai, yra suderinamas su visomis „Makeblock“ platformos dalimis ir elektroniniais moduliais - tai suteikia dideles praplėtimo galimybes .

VIDEO

Informacija

Komentarai