mBot (2.4G version)

Sudėtingumas: Pradedantiesiems
Valdymas: IR pulteliu, Wi-Fi
Konstrukcijos variantai: 1


Prekės kodas: 2585
Kaina su PVM: € 104.94 € 119.99
Turime sandėlyje
Pirkti

 

Aprašymas

mBot - STEM Educational Robot Kit - tai robotas-konstruktorius valdomas Bluetooth ryšiu.

Spalvos:

  • rožinė - dėl šios spalvos roboto susisiekite telefonu: 8 655 43112
  • mėlyna - užsakoma pateikus užsakymą

Nuotolinis valdymas: IR pulteliu/ 2.4G (Wi-Fi)

Įženk į robotikos pasaulį!

mBot roboto modelis nesudėtingas, todėl puikiai tinka pradedantiesiems.

Tai idealus edukacinis robotas-konstruktorius vaikams, pradedantiems mokytis robotikos.

Šis mielas robotas padės lengvai įgauti praktinės konstravimo, elektronikos ir programavimo patirties. Kartu tai yra nepakartojama priemonė lavinti kūrybiškumą, praktiškai pritaikyti inžinerijos bei matematikos žinias.

Su mBot robotika tampa visai nesudėtingas ir beprotiškai smagus mokslas. Taigi, pirmyn!

mBot robotą yra paprasta sukonstruoti - rinkinyje yra nedaug montavimo dalių, kurios gali būti surenkamos per 10 minučių. Elektronikos moduliai prijungiami RJ25 jungtimis, sensoriai ir lizdai sužymėti spalvomis, kad ilgai neužtruktų juos sujungiant. Pridedama išsami surinkimo isnstrukcija. Visa tai leidžia daugiausiai dėmesio skirti kūrybinei raiškai programuojant.

Lengva ir linksma pirmoji programavimo patirtis!

mBot pagrindinė valdymo plokštė mCore sukurta remiantis ARDUINO UNO, joje naudojamas ATmega328 mikrovaldiklis (Flash atmintis 32 KB, SRAM atmintis - 2 KB, EEPROM atmintis - 1 KB).

ARDUINO - tai atviro kodo elektroninių prototipų platforma, paremta lanksčiu ir nesudėtingu techninės ir programinės įrangos vartojimu, programuojama su laisvai platinama programine įranga.

mBot robotas programuojamas nemokamoje mBlock programoje.

mBlock - tai grafinė programavimo aplinka, paremta Scratch 2.0, kurios pagalba ARDUINO projektų programavimas tampa itin paprastas.

mBlock drag-and-drop programavimo principas suteikia galimybę vaikams priimtiniausiu būdu mokytis programavimo ir roboto kontroliavimo. Programuoti taip pat galima ir rašant C++ kodą.

Mechaninės mBot dalys yra suderinamos su visa "Makeblock" platforma ir dauguma Lego detalių, o elektroniniai komponentai sukurti remiantis Arduino atviro kodo ekosistema. Tai užtikrina, kad mBot turi begalines pritaikymo galimybes.


VIDEO

Susijusios prekės

Me LED Matrix 8×16

€ 10.99  
Nuotaikingas ir dinamiškas robotukas merkia tau akį! Ir tai visai nesudėtinga! Praplėtimo rinkinys mBot robotui - LED lempučių veidukas. 128 LED lempučių panelė (16 x 8) leis suteikt
Pirkti
Turime sandėlyje

mBot SIX-Legged Robot add-on pack

€ 27.09  
Papildomų konstrukcinių dalių rinkinys mBot robotui. Nuo šiol mBot gali ne tik važiuoti, bet ir vaikščioti! 3-in-1 praplėtimo rinkinys SIX-Legged Robot padės sukonstruoti tris skir
Pirkti
Turime sandėlyje

mBot Add-on Pack - Interactive Light & Sound

€ 27.09  
Papildomų konstrukcinių dalių ir elektronikos modulių rinkinys mBot robotui. Vaikai visuomet smalsūs ir pasiruošę išbandyti naujoves. Interaktyvus praplėtimo dalių rinkinys leis pritaikyti
Pirkti
Turime sandėlyje

Informacija

Komentarai